Nisam li ti zapovjedio: odvaži se i budi hrabar? Ne boj se i ne strahuj, jer kuda god pođeš, s tobom je Jahve, Bog tvoj.

(Jošua 1:9)

Prva sveta pričest
11. 05. 2014.

Prva sveta pričest 2014

Danas je u našoj župi bilo svečano za prvopričesnike, njihove roditelje, rodbinu i prijatelje. 88 prvopričesnika, 18 više od prošle godine, pristupilo je Prvoj svetoj pričesti. Prije toga, u petak 9. svibnja 2014. prvi puta su se ispovijedili.

Dan obitelji Gospićko-senjske biskupije na Udbini
03. 05. 2014.

Dan obitelji Gospićko-senjske biskupije na Udbini

U nacionalnom svetištu Crkve hrvatskih mučenika na Udbini, u subotu 3. svibnja 2014. održan je prvi Dan obitelji Gospićko-senjske biskupije.

HPD "Klek" Ogulin održao koncert na sveta Tri kralja
07. 01. 2014.

Hrvatsko pjevačko društvo Klek Ogulin

Koncert Hrvatskog pjevačkog društva "Klek" Ogulin, održan je na sveta Tri kralja u župnoj crkvi Svetog Križa u Ogulinu.

Pročitajte više >

Ženska klapa Cesarice održala božićni koncert u našoj crkvi
06. 01. 2010.

Ženska klapa Cesarice

Večeras, na sveta tri kralja, u župnoj crkvi Sv. Križa, Cesarice su održale jednosatni božićni koncert u sklopu završetka Adventa u Ogulinu izvevši 16 skladbi.

Nove stranice Župe sv. Križa Ogulin
16. 09. 2009.

Poštovani posjetitelji, predstavljamo Vam novi dizajn Internet stranica Župe sv. Križa Ogulin. Ove Internet stranice postoje više od 6. godina i redovno vam donosimo zanimljivosti iz Župe, a svaki mjesec možete pročitati najnoviji Bilten sa mnoštvom zanimljivosti.

Novi dizajn ovih stranica je sponzorski izradila firma za Internet usluge InfoStudio d.o.o. koja je izradila i prethodni dizajn, te redovno održava iste.

Uskoro slijede zadnje novosti oko proslave blagdana Uzvišenja Sv. Križa...

<< Starije vijesti 1 2 Novije vijesti >>

BILTENI

NOVI ZOV:

Godina XX, br.48-1./2013.
(pdf - 3,88 MB, 84 stranice)